Tahle hra ztrací smysl.

Datum: 23.11.2015 | Vložil: Amigor

Zajímalo by mě proč tu je kodex ? tahle hra je o bojovaní, nějaký neutrální mír apod je přece na hráčích, ať už ho dodrží nebo ne ! Sakra je to bojová hra, takže když chce trochu zvlčet hned je to špatné ? sakra lidi proberte se ! nějaký kodex slušného hraní ? sakra já nemůžu podmanit tedy svět prostě protože mám chuť pořádně zmasakrovat ať se jim to líbí nebo ne ? Mimo to nejen Deky vyhrané ale mám i kupované za své peníze, odejmutí by se dalo považovat za krádež. Nebo je zde někde uvedeno, že účet hraný hraček Novákem je váš majetek i přesto že si hráč za vlastní peníze kupuje Deky ? Sakra bojová hra je to snad od toho aby hráč bojoval a tak nějak jak se mu líbí.... Tohle mi přijde jako omezování hraní, a pokavaď fakt hodláte vést jen ve slušném stylu bez možnosti si prostě zahrát a pořádně zahřešit, tak jste mě velmi zklamali a po letech s touhle hrou definitivně skončím ! A mrzí mě to, hra mě velmi baví .
Někdo pobrečí a vy vytáhnete kodex ? :o

Zákaz porušení smluv uzavíraných přes poštu, takové porušení se trestá. a tohle pravidlo ztrácí veškerou kreativnost v téhle hře.

JE TO BOJOVÁ HRA, NE HRA O DOBRÝM A DOBRÝM ......

Přidat nový příspěvek