Vyhlašujeme doplňkové volby do RS

23.03.2015 22:18

Jelikož se nám Radní sayka rozhodl rezignovat na post člena Rady Starších - jeho slovy "končí extraliga a povedlo se nám provést revizi Kodexu, s čímž jsem do toho šel, chystám se končit jako Radní i na celém DE" - Rada tedy vyhlašuje doplňkové volby do RS pro zbytek volebního období 2014/2015. Volen bude jeden Radní.

 

Přihlášky do voleb posílejte do 20:00, 30.3. 2015 na nick Ufin. Přihlásit se mohou sami kandidáti, připadně může být kandidát navržen, ale tento návrh musí být samotným kandidátem do 1 dne potvrzen, jinak na něj nebude brán zřetel. 

Spolu s přihláškami zašlete návrh svého volebního programu do pošty na nick Ufin, který bude uveřejněn na stránkách RS. Maximální délka programu je 1000 znaků včetně mezer.

Upozorňujeme, že do RS se mohou hlásit kandidáti, kteří mají odehráno alespoň 365 dní na jednom ze svých herních nicků a uplynula roční lhůta od doby, kdy jim byl udělen trest RS.

Volba samotná proběhne od 31. 3. do 6. 4. 2015 formou ankety na DE. Nový radní se ujme funkce po vyhlášení výsledků voleb.

 

Tímto taktéž RS jako celek děkuje saykovi za skvělou práci odvedenou jak v Radě Starších, tak i při aktivitách a komunitních projektech zde na Dark Elfovi. 

 

- Bublifuk